Ing. Dita Urbánková, Ph.D.           » zpět na seznam poradců

 

Majitelka soukromé výživové poradny. Lektorka výživy, Nordic a Priessnitz Walkingu. Maminka 3 dětí. Učím malé i velké, jak dojít ke zdraví přirozenou cestou a nejlépe ,,po svých“.

Velký vliv na moji profesi měl již můj původ v Jesenických horách. Od dětství jsem se zajímala o zdravý životní styl, fascinovaly mě metody přírodní léčby Vincenze Priessnitze (zakladatele prvního vodoléčebného ústavu na světě). Snažila jsem se vždy zabudovat jeho pomyslné 4 základní pilíře zdraví (výživu, pohyb, vodu a vzduch) do svého života. A nyní se snažím, aby se tato jednoduchá, účinná a zcela nadčasová ,,kouzla“ vedoucí ke zdraví stala neodmyslitelnou součástí života i mých klientů, hlavně dětí. Při besedách s dětmi ve školách, při práci v rámci Dětské obezitologické poradny Butterfly Care nebo naopak při setkání s klienty s poruchou příjmu potravy si stále častěji uvědomuji, jak jsou dětské duše citlivé a jak mocný vliv má rodina a návyky v ní.

Nenechejme děti strhnout dravým proudem řeky nezdravého životního stylu, podejme jim ruku a pojďme je společně naučit skládat střípky do mozaiky zdraví.


  • Oblast působení: okr. Svitavy
  • Email: urbankovadita@seznam.cz
  • Tel.: +420 737 513 000
  • www.poradnavyzivy.cz

  Image
 

     Image